• 0850 550 15 40
  • izmit@izmitevdenevenakliyat.com.tr

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni

Sokağa çıkma yasağında ev taşıma izni konusunda sizlere yardımcı olabilmek ve bu süreci doğru bir şekilde düzenleyebilmeniz adına sizler adına bu araştırma sonucunda net bilgi vererek işlemlerinizde nasıl bir sıralama izlemeniz gerektiği konusunda detaylı bir bilgi yazısı oluşturma gereği duyduk öncelikli olarak bu zor ve sıkıntılı süreçte tüm halkımızı bir daha umut dolu güzel günler görebilme adına selamlıyoruz.

Haftasonu yasağında ev taşıma

Ev ve ofis taşımacılığı hayatın insanoğlu için devam edip olağan akışında aksama olmaması için bazı durumlarda uygulaması gereken doğal faaliyetler arasında yer almaktadır. Nakliye işlemleri İçişleri bakanlığının da 29 Nisanda yayınlamış olduğu genelge kapsamında kısmi muaf tutulan hizmet kolları arasında yer almaktadır. Kısmi muaf kelimesini kullanırken asıl demek istediğimiz izne tabi olan bir eylemdir. Ev taşıma izin belgesi alırken öncelikle yapmanız gereken adımları ve kullanmanız gereken uygulamanın sizlere kısa yoldan anlatacağız. İnternet üzerinden yapacağınız bu başvuruda izlenecek adımlar resimlerle birlikte detaylı bir şekilde açıklanmıştır.

  • İnternet üzerinden e-devlet uygulaması açılır. Açılan uygulamadan  TC Kimlik no ve şifre bilgileri girildikten sonra e-devlet portalının ana sayfasına yönlendirilir. Bu adımdan sonra en üstte ortada arama bütonununa seyahat izin belgesi yazılır aşağıda resimde yazılacak yer belirtilmiştir.

haftasonu taşınma izni alma

2. Bu aşamadan sonra aşağıdaki ekran belirecek ve bu ekran üzerinden seyahat izin belgesi kısmından başvuru yapmanız istenecektir burda gerekli bölümler doldurulduktan sonra sizlerden açıklama bölümünden ev eşyası taşıtmak için izin almak istiyorum açıklamasını eklemeniz ve bu açıklamanın altına nereden nereye taşınacağınız ne zaman taşınacağınız ve taşınmada hangi araç ve plaka ile muafiyet istediğinizi detaylıca belirtmeniz gerekmektedir.

Taşınma izni

Sizden istenilen tüm bilgileri detaylıca girdikten sonra yukarıdada belirtildiği gibi taşınma için mazeretiniz zaman konusunda planlanan gün ve anlaşma yaptığınız firma bilgileri ile birlikte çalışma yapacak personelin bilgileride girildikten sonra talep edilen yoğunluğa bağlı olarak sizlere en kısa zamanda taşınmanız için planlanan izin belgesi oluşturularak iletilecektir.

Bizler kurum olarak ilkeli ve kaliteli Kocaeli içi evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda hizmetler sunmaktayız. Bizlerden ayrıntılı bilgiler alarak taşınmalarınızı planlayabilirsiniz.

admin

Mesajınızı bırakın

Call Now Button