• 0850 550 15 40
  • izmit@izmitevdenevenakliyat.com.tr

İzmit İçi Evden Eve Taşımacılık

İzmit İçi Evden Eve Taşımacılık

Evden eve nakliyat sektöründe kaliteli ve profesyonel işlere imza atan firmamız İzmit içi ve çevre ilçelerinde evden eve taşımacılık hizmetini sunmakta müşteri memnuniyetini kıstas alarak sizlerin güvenilir bir şekilde taşınmanızı sağlamaktadır.

Profesyonel bir taşıma işlemi birçok prosedörün yerine getirilmesi ile sağlanabilmektedir. Günümüz dünyasının bu zorlu döneminde ise ekstra önlemlerin alınarak yerine getirilmesi gerekmektedir. Dünyamızı şu günlerde etkisi altına almış olan koronavirüs nedeniyle taşıma işlemleri sırasında gerekli önlemler alınmalı pandemi süreci boyunca herhangi bir şekilde hem müşterilerin hemde çalışanların sağlığına dikkat edilmelidir. Firma olarak bu zorlu dönemde taşıma işlemi sırasında her türlü tedbirimizi almakta ayrıca araçlarımızı sıklıkla dezenfekte işlemine tabi tutarak toplum sağlığını dikkate almaktayız. izmit içerisinde kalifiye elemanlarımız aracılığıyla profesyonel bir taşıma bir taşıma hizmeti sunmakta olan firmamız sizler için önlemlerini sıklaştırmakta bu hususta çalışmalarına devam etmektedir. Taşıma işlemi öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmakta olan firmamız eşyalarınızın tespitini yerinde yapmakta sizlere detaylı bilgilendirmeyi sağlamaktadır. Tabi bütün bunları pandemi sürecinden ötürü büyük bir dikkat ve titizlikle yapmaktadır. Eşya taşıma işlemi belirlenen gün ve saatte gerçekleştirilmekte ve en kısa sürede tamamlanarak sizlerin mağdur olması engellenmektedir. Taşıma işlemi sırasında her türlü tedbir alınmakta dünyamızın yaşadığı zorlu koronavirüs tehdidinden ötürü bütün işlemler büyük bir titizlikle hijyenik şekilde başlanılmaktadır. Maske ve eldiven kullanımına özen gösterilmekte sizlere profesyonel bir taşıma hizmeti sunulmaktadır. mobilyalarınız profesyonel bir şekilde demonte edilerek hijyenik koşullar altında sarılıp ambalajlanmakta ve gittiği yerde monte edilerek kullanıma hazır vaziyete getirilmektedir. Koltuk takımlarınız, yemek takımlarınız gibi malzemeler özenle ambalajlanmakta gittiğiniz yerde tekrar kullanılır vaziyette bırakılmaktadır. İzmit içi ve çevresinde evden eve taşımacılık faaliyeti yürütmekte olan firmamız sizlere her daim en doğru hizmeti sunmak adına çabalamakta bu zorlu pandemi sürecinde müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını gözeterek bütün önlemleri almaktadır.

Kurumsal bir taşıma firması olmanın gerektirdiği bütün belge ve tecrübe birikimine sahip olan firmamız müşteri memnuniyetini kıstas almakta, en doğru, en kaliteli hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. İşinin ehli bir ekiple profesyonel bir taşıma işlemi sunan firmamız İzmit ile içerisinde evden eve taşıma işlemi sunmakta gerektiğinde şehirler arası da hizmet vermektedir. Uygun ekonomik fiyatlar sunan firmamız sizlere hertürlü kolaylığı sunarak herkesin bu hizmetten faydalanmasını sağlamaktadır. Pandemi süreci başından itibaren bütün önlemleri firma olarak almakta çalışanlarımızın sağlığına özen göstermekteyiz. Araçlarımızın sıklıkla dezenfekte olmasını sağlamakta çalışanlarımızın ise günlük olarak durumlarını incelemekteyiz. Sizlere her zaman memnun kalacağınız bir hizmet sunmanın garantisini vermekte olan firmamıza bir telefon kadar uzak olduğunuzu hatırlatır sağlıklı günler dileriz.

admin

Mesajınızı bırakın

Call Now Button