• 0850 550 15 40
  • izmit@izmitevdenevenakliyat.com.tr

Gebze Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Gebze Evden Eve Asansörlü Nakliyat

Uzun yılların sağladığı deneyimlerin bizlere ve hizmet anlayışımıza kazandırdığı yenilikçi ve sıfır sorun anlayışı dahilinde çalışmalara başladık. Kurumsal kimliğimizi en üst seviyede tutarak verdiğimiz hizmetler ile çalışmalarımızı şekillendirmekteyiz. Ev ve ofis nakliyesi konusunda deneyimli bir ekip ile yola çıktık. Bu ekip ile çalışırken çok kıymetli bir biçimde sizlere ev nakliyesi konusunda destek oluyoruz. İzmit içi ev taşıma konusunda da sizlerin yanında ve uygun fiyat teklifleri ile çalışıyoruz.

Kocaeli ve İzmit’in En İyi Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firması

Ambalajlama malzemelerinin uygun ve sorunsuz olması evden eve taşımacılık için çok önemli bir husustur. Çünkü yerel ve daha az profesyonel olan şirketler bunu sağlayamaz . İstanbul Birlik evden eve nakliyat olarak hedefimizden şaşmadan çalışmalarımızı yapmaktayız. Yapılan her çalışmanın ardından müşteriler tek tek aranarak bu konuda ne şekilde daha iyi hizmet verebiliriz. Bunun peşinde çalışmalarımızı sürdürürüz. Asansörlü olarak balkondan balkona nakliyat yapan firmamız kendi öz sermayesini oluşturuyor. Bu bağlamda tüm Kocaeli İzmit geneline hizmetler sunan anlayışı ile sektör içerisinde var olmaya devam etmektedir. Gebze Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmaları içerisinde en iyi olmaya devam eden, Birlikte Nakliyat hizmette sınır tanımıyor.

Asansörlü ev taşıma uygulaması konusunda biraz daha bilgi ve destek verecek olursak. Taşıma işleminde evlerin içerisinde ki eşyalar, güvenli bir şekilde sarıldıktan sonra paketlenir. Araca yüklenecek balkon veya pencere için boyutları düzenlenir. Bu işlem yaklaşık 2 saat gibi bir süre sürmektedir. Daha sonra sarsılmayacak güvenli ve kırılmayacak şekilde ayarlanan malzemeler güvenli bir biçimde yükleme noktasına taşınır. Bu esnada gözden kaçan paketlemeye dair son kontroller yapılır. Eşyalar kontrol noktasından sonra araca doğru yüklenmeye başlar. Bu kapsamda bir kişi operatör olarak makinayı kullanır. Diğer ekip çalışanları eşyaların güvenli ve hassas biçimde araca yüklenmesi konusunda çalışmalar yapar.  Ev taşıma işlemleri genellikle saat 5 e kadar sürer. Sigortalı ve garantili olan bu işlemlerde Birlik nakliyat sizlere en iyi taşınmayı sunmayı taahhüt etmektedir.

admin

Mesajınızı bırakın

Call Now Button