• 0850 550 15 40
  • izmit@izmitevdenevenakliyat.com.tr

Aylık arşiv 23 Eylül 2020

Kocaeli İzmit Asansörlü Balkondan Nakliyat

Kocaeli ve izmit içerisinde balkondan balkona nakliyat hizmeti sunarak sizlere kaliteli ve ilkeli olarak nakliyat ve depolama hizmeti gerçekleştiren tek kurum olan şirkeimiz Birlik ev ve ofis taşımacılığı kurumu çalışmalarında üstün Alman teknolojini yanında destek olarak kullanmaktadır.

Profosyonel olarak ev eşyalarınızın garantili ve huzurla dolu nakliyesinden sorumlu olan şirketimiz 2020 yılı içerisinde İzmit genelinde müşterilerini en çok memnun eden ve bu hedef kapsamında sorunsuluğu yaşatan en iyi nakliyat ve depolama şirketi olmuştur. Kalitesinden ödün vermeden çalışan ve büyüyen kurum olmanın yanı sıra sizlere övünç dolu bir müşteri potansiyeli ile çalıuşmalarını yapmaktadır. İzmit Asansörlü evden eve nakliyat ve Kocaeli asansörlü nakliyat aramalarında sizlere profosyonel olarak destek olmaktayız.Kurumsal iletişim numaralarımızı haftanın 7 Günü 24 saat boyunca arayabilirsiniz.

Kocaeli Birlik Nakliyat

Sorunsuzluğun garantisi ile Evden eve nakliyat ve depolama işlemleri yapmakta iseniz sizlere kaliteden ve ilkeden yana sorunsuzluk garantisi sıunmaktayız. Profosyonel olarak destek olduğumuz her üşterimiz bizlerin garantisidir Birlik Nakliyat olarak en iyi nakliye hizmetini vermeyi hedeflemekteyiz.

Call Now Button